سوالات و جزوه اطلاعات عمومی استخدامی (pdf)

دانلود سوالات و جزوه اطلاعات عمومی استخدامی

یکی از نگرانی هایی که داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی همواره با آن رو به رو هستند، برخورداری از منابع مطالعاتی مفید و کارآمد جهت پاسخ دادن به سوالات دروس عمومی این آزمون ها مس باشد.

آزمون های استخدامی که در کشور ما برگزار می شوند دارای بخشی به نام سوالات عمومی هستند که عمدتا سطح دانش عمومی داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهد.

از جمله مباحثی که در قسمت سوالات اطلاعات عمومی آزمون ها مورد سنجش قرار می گیرند شامل سوالات معارف اسلامی مربوط به ولایت فقیه، سوالات سیاسی، وقایع تاریخی، اطلاعات و دانستنی های مهم دینی و مناسبت های تاریخی، سوالات ریاضی و آمار، دانش اجتماعی، اطلاعات عمومی، زبان و ادبیات فارسی، هوش و استعداد و سایر حیطه های مربوطه می باشد که یادگیری پاسخ این پرسش ها برای مرحله مصاحبه حضوری هم می تواند بسیار مفید واقع شود.

 

برای دانلود جزوه اینجا کلیک کنید

 

دریافت جزوه و سوالات اطلاعات عمومی آزمون استخدامی

در این مجموعه برای داوطلبان گرامی آزمون های استخدامی مجموعه جزوات و سوالاتی گرد آوری شده است که با مطالعه آن ها از خواندن هر نوع کتاب و جزوه دیگر بی نیاز خواهند شد.

با مطالعه کامل این مجموعه و پاسخ های ذکر شده برای تمامی سوالات قادر خواهند بود تا به سطح دانش و آمادگی مناسبی جهت شرکت در آزمون های استخدامی و پاسخگویی به مباحث اطلاعات عمومی رسیده و به تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت آماده شدن برای شرکت در آزمون ها دست پیدا خواهند کرد.

علاوه بر این ها، داوطلبان می توانند با مطالعه جزوات و سپس پاسخ دادن به نمونه سوالات مذکور، سطح یادگیری و آمادگی خود برای شرکت در آزمون را سنجیده و در صورت ضعیف بودن یا اشتباه در پاسخ دادن به سوال یا مبحثی مشخص، اقدام به خواندن دوباره آن کنند و به آن قسمت دقت بیشتری نمایند.

به این ترتیب شما خواهید توانست مطالب مهم مباحث آزمون را بار دیگر مرور کرده و به تسلط کافی در آن ها دست پیدا کنید تا بتوانید به یک سطح آمادگی مطلوب جهت شرکت در آزمون های استخدامی و موفقیت در آن ها دست پیدا کنید.

 

مشخصات جزوات و نمونه سوالات اطلاعات عمومی

مطالبی که در این مجموعه برای شما گرد آوری شده اند برگرفته از منابع اصلی و دانشگاهی آزمون ها بوده و کاملا منطبق با مباحث مطرح شده در آزمون می باشند.

شما می توانید با حل نمونه سوالات آورده شده در این مجموعه و سوالات ادوار گذشته هم با نحوه طراحی سوال در آزمون های پیشین آشنا شده و هم مروری بر نکات کلیدی و مهم هر مبحث داشته باشید.

جزوه ای که در این قسمت برای شما عزیزان تدارک دیده شده در بر گیرنده توضیحات گام به گام و آموزش جامع و کامل تمامی مباحث حائز اهمیت منابع مورد نظر بوده و از این نظر یک منبع دقیق و جامع از بخش اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی محسوب می شود.

این جزوه به گونه ای تدوین و طراحی شده که در بر گیرنده تمام مطالب مهم و نکات کلیدی و پر تکرار طی سال های گذشته بوده و هیچ مطلب مهمی را از قلم نینداخته است.

به همین دلیل می توان گفت که هر آن چه که داوطلبان برای موفقیت در پاسخگویی به بخش سوالات عمومی آزمون های استخدامی به آن نیاز داشته باشند در این مجموعه به طور تمام و کمال گنجانده شده است و با تهیه آن دیگر نیاز به تهیه و مطالعه منابع دیگر را نخواهند داشت.

 

اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی

یکی از مباحث مطرح شده در آزمون های استخدامی، قسمتی به نام اطلاعات عمومی می باشد که همواره از نگرانی های داوطلبین شرکت در آزمون های استخدامی محسوب می شود و به همین دلیل، اکثر داوطلبین در بیش تر مواقع به دنبال یافتن یک منبع مطالعاتی جامع و کار آمد جهت پاسخ گویی به سوالات این قسمت از آزمون می باشند.

 

در این قسمت از آزمون به مباحثی مانند ولایت فقیه، پرسش های سیاسی، وقایع تاریخی، اطلاعات و دانستنی های مهم دینی و مناسبت های تاریخی پرداخته شده است.

 

برای این که شما بتوانید به آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات بخش اطلاعات عمومی دفترچه عمومی آزمون های استخدامی و قسمت مصاحبه حضوری آن دست پیدا کنید می بایست پیش از شرکت در آزمون حتما از یک‌ منبع معتبر، مباحث مورد نیاز جهت قبولی در آزمون را مطالعه نمایید.

 

به همین جهت در این قسمت از وبسایت یکی از مفید ترین و بهترین منابع مورد استفاده برای داوطلبان آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آورده شده است تا شما بتوانید به سهولت به یک منبع مطالعاتی مناسب جهت یادگیری مبحث اطلاعات عمومی آزمون استخدامی دست پیدا کنید.

 

جزوه اطلاعات عمومی استخدامی

جزوه ای که در این قسمت از سایت برای شما گرد آوری کرده ایم می تواند جهت مرور مطالب و پاسخ دادن به سوالات اطلاعات عمومی بسیار مفید واقع شود و نیاز شما داوطلبان گرامی به هر هر نوع کتاب و جزوه و منبع مطالعاتی دیگر را بر طرف سازد.

 

یکی از عوامل موثر در زمینه تسلط پیدا کردن به‌ مباحث آزمون و پاسخ گویی صحیح به سوالات دفترچه عمومی بخش اطلاعات عمومی، حل تست های نمونه سوالات استخدامی سال های پیشیگ آزمون های استخدامی می باشد.

 

اگر می خواهید دروس عمومی آزمون های استخدامی را از روی کتاب هایشان‌ بخوانید، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاه ها را به شما توصیه می کنیم.

 

در این وبسایت در راستای دسترسی آسان شما به منابع آزمون استخدامی تلاش کرده ایم تا با جمع آوری و ارائه و معرفی یک‌ جزوه کمک آموزشی و مروری کاملا کاربردی و سوالات دوره های گذشته آزمون ها مسیر را برای موفقیت شما آسان تر کرده و بتوانیم شانس قبولی شما در این آزمون را به میزان‌ قابل توجهی بالا ببریم.

 

ویژگی های جزوه اطلاعات عمومی استخدامی

مطالبی که در این مجموعه برای شما جمع آوری نموده ایم برگرفته از منابع اصلی و دانشگاهی آزمون های استخدامی بوده و کاملا منطبق با مباحث مطرح شده در این آزمون ها می باشند و از این نظر یک منبع کامل و جامع محسوب می شوند.

 

با مطالعه مطالب این جزوه و حل کردن نمونه سوالات ذکر شده در این مجموعه و سوالات آزمون های گذشته می توانید هم با نحوه طراحی سوال در آزمون های پیشین آشنا شده و هم مطالب و نکات کلیدی و مهم هر مبحث را مجددا مرور کنید.

 

در جزوه ای که در این قسمت برای شما داوطلبان گرامی تدارک دیده شده است کلیه توضیحات گام به گام و آموزش جامع و کامل تمامی مباحث مهم منابع مورد نظر آورده شده است و به همین دلیل می توان آن را یک منبع دقیق از قسمت اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی به حساب آورد.

 

این جزوه به گونه ای تدوین و طراحی شده است که تمام مطالب مهم و نکات کلیدی و پر تکرار طی آزمون های گذشته را در بر گرفته و تمام مطلب مهم را به طور کامل پوشش داده است.

 

از این رو می توان گفت که هر آن چه که داوطلبان برای موفقیت در پاسخگویی به بخش سوالات عمومی آزمون های استخدامی به آن نیاز داشته باشند در این جزوه به طور تمام و کمال قرار داده شده است و با داشتن آن دیگر نیاز به تهیه و خواندن هر کدام‌ از دیگر منابع موجود نخواهند داشت.

 

سوالات متداول:

سوالات اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی شامل چه مباحثی می باشد؟

سوالات مطرح شده در بخش اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی سراسر کشور شامل موضوعاتی از جمله هوش و استعداد تحصیلی، ریاضیات و آمار مقدماتی، زبان انگلیسی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی و مهارت های هفت گانه ICDL می باشد که تمامی این مباحث به طور کامل و جامع در این مجموعه جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی پوشش داده شده است.

 

آیا مطالعه این جزوه و حل نمونه سوالات مربوط به آن به تنهایی برای کسب قبولی در آزمون کافی خواهد بود؟

در این مجموعه برای داوطلبان گرامی آزمون های استخدامی مجموعه جزوات و سوالاتی جمع آوری شده است که با مطالعه کامل آن ها از خواندن هر نوع کتاب و جزوه دیگری بی نیاز خواهند شد.

با مطالعه نکته به نکته این مجموعه و پاسخ های ذکر شده برای تمامی سوالات قادر خواهند بود تا به سطح دانش و آمادگی مناسبی جهت شرکت در آزمون های استخدامی و پاسخگویی به مباحث اطلاعات عمومی رسیده و به تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت آماده شدن برای شرکت در آزمون ها دست پیدا خواهند کرد.

 

چگونه می توان جزوات و سوالات اطلاعات عمومی استخدامی را دریافت کرد؟

شما در این سایت می توانید منابع و نمونه سوالات مورد نظر خود در زمینه پاسخگویی به سوالات اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی را دریافت کرده و برای آمادگی در آزمون مطالعه بفرمایید.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments