نمونه سوالات زیست شناسی ۳ دوازدهم تجربی نوبت اول و نوبت دوم ۱۴۰۰

دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی جهت رفع اشکالات درسی خود و آمادگی بیشتر در امتحانات نوبت دی و خرداد درس زیست شناسی ۳ دوازدهم متوسطه، می‌توانند در کنار مطالعه و تمرین مباحث و مطالب کتاب درسی از نمونه سوالات ویژه امتحانات زیست شناسی ۳ این پایه تحصیلی را نیز تهیه کرده و با حل این نمونه سوالات در آزمون‌ها و امتحانات خود موفق شوند.

 

دانلود نمونه سوالات امتحان زیست شناسی ۳​ پایه دوازدهم رشته تجربی نوبت اول (دی ماه)

✅ فایل شماره اول

✅ فایل شماره دوم

✅ فایل شماره سوم

 

دانلود نمونه سوالات امتحان زیست شناسی ۳​ پایه دوازدهم رشته تجربی نوبت دوم (خرداد ماه)

✅فایل شماره اول

✅ فایل شماره دوم

✅ فایل شماره سوم

✅ فایل شماره چهارم

 

از آنجا که امتحان نوبت دوم درس زیست شناسی سه پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی، شامل تمام فصول موجود در کتاب درسی خواهد شد، بنابراین دانش آموزان می‌بایست سوالات متنوع‌تری را تمرین نمایند.

به همین جهت تیم ما برای آسان‌تر شدن کار دانش‌آموزان پکیجی را طراحی نموده که شامل نمونه سوالات امتحانی سالیان گذشته نوبت دوم زیست شناسی ۳ دوازدهم متوسطه دوم است.

درس زیست شناسی ۳ دوازدهم متوسطه دوم به دلیل زیاد بودن مطالب درسی  از جمله درس‌هایی محسوب خواهد شد که در مطالعه آن دانش آموزان آن را سخت و دشوار می‌دانند به همین جهت، دچار نگرانی و اضطراب خواهند شد.

می‌توان این‌گونه عنوان کرد که دلیل این مسئله در کافی نبودن میزان آشنایی دانش آموزان با نمونه سوالات و نحوه حل آن‌ها و همچنین عدم درک منظور سوالات زیست ‌شناسی سوم پایه دوازدهم رشته تجربی است.

به همین جهت تیم ما جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان با نمونه سوالات، در ادامه این مقاله چند سری از سوالات نوبت اول و دوم زیست شناسی ۳ دوازدهم متوسطه دوم و تمرینات مربوط به هریک از فصل های این درس به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان پایه دوازدهم رشته تجربی قرار داده است.

زیرا تنها در این صورت است که دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی با انواع نمونه سوالات درس زیست شناسی ۳ دوازدهم متوسطه آشنا خواهند شد.

این نمونه سوالات به دانش آموزان کمک خواهند کرد تا علاوه بر آشنایی با سطح سوالات، اشکالا آموزشی خود را نیز برطرف می سازند تا با بالاترین میزان آگاهی در جلسه امتحان حاضر شوند.

 

دانلود نمونه سوالات امتحان زیست شناسی ۳​​ پایه دوازدهم رشته تجربی نوبت اول (دی ماه)

از آنجا که در امتحانات نوبت اول دی ماه، دانش آموزان برای نخستین بار با سوالات امتحانی مواجه خواهند شد که شامل نیمی از کتاب زیست شناسی ۳ پایه دوازدهم آن‌هاست و نسبت به آن‌ها آشنایی قبلی از نظر سطح سوالات و نوع سوالات طراحی شده ندارند .

به همین جهت امتحانات نوبت اول دی همراه برای دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی و همچنین والدین آن‌ها نگران کننده به نظر می‌رسد.

 

از این رو تیم ما پکیجی را طراحی نموده که دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی می‌توانند در آن  نمونه سوالات سالیان گذشته امتحانی نوبت اول زیست شناسی ۳ پایه دوازدهم تجربی را مطالعه نمایند تا این‌گونه با سطح سوالات آشنا شوند.

 

 

نمونه سوالات امتحان زیست شناسی ۳​​ پایه دوازدهم رشته تجربی نوبت دوم (خرداد)

امتحانات نوبت دوم یا خرداد پایه دوازدهم متوسطه دوم برگرفته از تمامی مطالب کتاب‌های درسی پایه دوازدهم تجربی است. به همین جهت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. و دانش آموزان باید مطالعه بیشتری جهت عملکرد بهتر داشته باشند.

حجم بالای مطالب آموزشی موجود در این امتحان سبب شده تا باعث نگرانی و استرس دانش آموزان و خانواده‌های آنان گردد.

بنابراین تیم ما جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه  دوازدهم متوسطه با نوع سوالات امتحانی طراحی شده در نوبت دوم زیست شناسی ۳ پایه دوازدهم متوسطه دوم در این قسمت چند سری از نمونه سوالات نوبت دوم زیست شناسی ۳ پایه دوازدهم متوسطه دوم قرار داده‌ایم. تا این‌گونه پس از آشنایی بیشتر با نوع سوالات تیم ما، بتوانید آن را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *